نتایج جستجو برای عبارت :

دلتنگی است۲

هر مامانی اخلاق منحصر به خودشُ داره
اینجوریه که نوبت من که میشه میگه امام خمینی(ره) گفته هر کی خودش کار خودشو انجام بده۱
به بقیه که می‌رسه میگه کمک کردن به دیگران عبادت است۲
( زورکی بلندم میکنه که کاراشونو انجام بدم یا کمک کنم )

+دهه ی اول زندگیمو اینجوری سپری کردم
دهه ی دوم رو هم می‌گذرونم
دهه ی سوم اما ... حتما این مقام رو به بچه ام واگذار میکنم♀️♂️
++منابع گفته های مقام معظم مادری
( من که بی سند مدرک به گفته هاش عمل کردم گفتم شاید بخوایید بدو
چرا من فقط وقتی از دردم حرف میزنم خوبم
چرا وقتی سرم از فکر و ایده پر باید با ذوق دقیقا مثل بچه ها با یکی اونا رو در میون بگذارم وگرنه سرم منفجر میشه
چرا من دلم میخواد با ادما حرف بزنم 
چرا من از تنهایی متنفرم 

اخه لعنتی وقتی یهو دور و برم رو خالی کردی از عزیزانم فکر اینو نکردی من بدون بودن کسی و تو تنهایی چه کنم 
پیش خودت نگفتی این دختر اگه کسی رو نداشته باشه که باهاش حرف بزنه له میشه 
خیلی نامردی بخدا البته خودت خدایی دیگه اخه چی بهت بگم 
یه لح
مقصد نقدینگی در کجا سرمایگذاری می شود؟ و بهترین سرمایگذاری چیست؟
در حالت کلی نقدینگی در بازار ایران شامل ۵ مقصد اصلی میباشد: ۱مسکن ۲ ارز ۳طلا ۴ بانک ۵_ بورس
۱_در ابتدا به بررسی بازار مسکن میپردازیم؛ بعد از افزایش قیمت دلار در سال ۹۷ شاهد رشد نسبی قیمت ها در این بازار بودیم ولی بدلیل کاهش شدید ارزش درامدی و پس انداز عموم مردم بخصوص اقشار ضعیف جامعه، این قشر از جامعه توانایی خرید مسکن را از دست داده اند و در حال حاظر شاهد رکود بسیار عمیق و وحشتن
دوست دارم او را مادر بنامم...!
حتما تعجب می کنید از این که بشنوید از مردی سخن می گویم. ولی دوست دارم او را مادر بنامم.
ظریفی می گفت: "امام" از ریشه "ام" گرفته شده است. خودش ریشه است.

امام، پایه و اساس عقیده ماست. با او خدا را شناختیم، با او به خدا نزدیک شدیم و با او در زندگی همراه شدیم تا ابدیت.
چگونه ریشه ام نیست! وقتی خاکم و سرشتم از اوست.1 پدر و مادرم هم
او امام من است، عشق من است، پناه من است2، همه وجود من است. اگر مادر نیست، پس چیست؟!
جایی رهایم نکرد
خرید پرفکت مانی د مجاز تا حدی مطابقت دارد.3 .2. چندین سفارش محدود ادغام شده اند.اگر برخی از دستورات محدود ناپدید شده باشند ، می توانیم دلایل زیر را برای آن داشته باشیم:4 .1. این سفارش محدود لغو شده است.4 .2. این حد مجاز مطابقت دارد4 .3. این سفارش محدود به سفارش بازار تبدیل شده است.4 .4. این دستورالعمل محدود به موارد دیگری پیوسته است.4 .5. این سفارش محدود کننده ، لیست 50 برتر را دارد.متاسفانه ، غیرممکن است که بین همه این وقایع به طور جداگانه تشخیص داده شود.ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها